WIOSNA W PLAYERZE INTERNATIONAL

MAMY TO! Źródło: TVN
MAMY TO!
Laura Breszka (Ewa), Katarzyna Kołeczek (Ada), Szymon Roszak (Szymon Ewy), Szymon Mysłakowski (Szymon Ady)
Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera − istna sielanka… Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka, a każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? Serial komediowy Player Original „Mamy to”, czyli codzienne życie… bez lukru!
Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców, ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnymi.
Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi, zaprawieni w bojach Ewa i Szymon – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.
Z dziećmi na pokładzie emocje najwyższych lotów są gwarantowane! Bo przecież nie każdy potrafi ubrudzić bluzkę „na specjalne okazje” tuż przed wyjściem. I chwilę po opuszczeniu domu (najlepiej w kombinezonie) przypomnieć sobie, że pilnie trzeba skorzystać z łazienki. Natychmiast! I najwięcej mieć do powiedzenia wtedy, kiedy do mamy dzwoni ważny telefon. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Uroczo, prawda?
Serial, oparty na autorskim pomyśle Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek, przedstawia codzienne życie rodziców. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
W serialu gościnnie zagrają: Ewa Kasprzyk, Matylda Damięcka, Anna Oberc, Dorota Krempa, Magdalena Karel, Magdalena Smalara, Paweł Koślik, Bartłomiej Magdziarz, Artur Krajewski, Jacek Kałucki i inni.
Producentem wykonawczym serialu „Mamy to” jest Dorota Kośmicka-Gacke − Jake Vision DGA-Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) iJan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Reżyser produkcji to Piotr Kumik, za kamerą stanie Paweł Dyllus, redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub „Muflon” Rużyłło oraz Paweł Nowak. Kierownikiem produkcji jest Robert Feluch. Autorka scenografii to Marcelina Początek, charakteryzacji − Paulina Celińska, kostiumów − Anna Męczyńska i Jacek Mozolewski. Za wybór obiektów odpowiada Kaja d’Erceville.
CHYŁKA – INWIGILACJA
Premiera 22 – luty
Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Olga Bołądź (Magda), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer), Jerzy Schejbal (Obertał) i inni
Chyłka w obawie o bezpieczeństwo bliskich rezygnuje z wyjazdu. Langer szantażem zmusza ją do obrony ojca, który zostaje oskarżony o morderstwo. Jednocześnie kancelaria przyjmuje sprawę Fahada – młodego mężczyzny aresztowanego pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Przed Joanną czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian.
Chyłka nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie i Darii jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy Joanna zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie, i pojednać się z ojcem?
W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich adoptowany syn, zaginiony przed laty w Egipcie. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka. Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem Paderbornem i wrócić na sam szczyt.
W kolejnej odsłonie produkcji Player Original Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium, nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?
Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyserują Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.
SZADŹ 2
Maciej Stuhr (Piotr Wolnicki), Aleksandra Popławska (Agnieszka Polkowska), Bartosz Gelner (Tomasz Mrówiec), Anna Ilczuk (Lila), Anna Cieślak (Monika Wolnicka), Karolina Gorczyca (Ewelina Wrońska), Emma Giegżno (Jola), Sandra Drzymalska (Roma), Kinga Jasik (Ilona Kołeczek), Krzysztof Zarzecki (Ludwik Kowalik) i inni
Głośna sprawa seryjnego mordercy znajduje swój finał w sądzie. Piotr Wolnicki, znany religioznawca, pozornie wzorowy mąż i ojciec, oczekuje w areszcie na wyrok. Podejrzany nie przyznaje się jednak do winy. Czy zdoła uniknąć kary?
Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że udało jej się złapać niebezpiecznego przestępcę, seryjnego mordercę pozbawiającego życia młode, religijne kobiety. Teraz, gdy w wyniku śledztwa Piotr Wolnicki został postawiony przed sądem, wydaje się, że wyrok może być tylko jeden. Czy charyzmatyczny religioznawca przekona organ wymiaru sprawiedliwości i odzyska wolność? Drugi sezon odkryje przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera. W jego życiu pojawi się Lila, kobieta, z którą Wolnickiego łączy wyjątkowa więź i tajemnica z czasów młodości. Obecność Lili przywróci wspomnienie tragicznego zdarzenia, ale jednocześnie będzie dla Piotra szansą na konfrontację z brutalną prawdą o sobie.
Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN). Reżyserem 7-odcinkowej produkcji jest Sławomir Fabicki, autorem zdjęć Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (TVN) i Anny Gronowskiej (Akson Studio) napisali: Michał Godzic, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Paulina Murawska. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy – Paweł Grabarczyk oraz Wanda Kowalska. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.
PLAYER ORIGINAL
WILD LIFE – premiera 11 lutego
Matka natura jest bezlitosna − przetrwają tylko najsilniejsi i ci, którzy potrafią się przystosować. W nowym programie reality „Wild Life” nie ma zasad. Uczestnicy poddawani są nieustannym próbom, nie wiedząc do końca jaki jest ich cel. Podobnie jak na bezkresnych afrykańskich stepach, z daleka obserwuje ich uważnie najważniejsza postać − „Król Lew”. To on dogląda swojego stada i ustala, przyznając bezcenne punkty, kto jest godny w nim pozostać, a kto nie.
Dziesięcioro nieznajomych – pięciu mężczyzn i pięć kobiet − spędzi dwa tygodnie na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego. Luksusowy hotel, piękne plaże, drinki z palemką... Na pierwszy rzut oka może to wyglądać na drogie wakacje, ale pod zasłoną urlopu marzeń kryje się zacięta walka o wygraną. Gra uczuć pełna niespodzianek. Na śmiałków czeka długa lista zadań – często szokujących – do wykonania oraz całkowity brak reguł. Uczestnicy nie wiedzą co ich czeka za rogiem ani czy przejście próby będzie równać się z dalszym udziałem w programie. Tutaj jedno jest pewne: wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i pod nadzorem obserwującego wydarzenia z oddali „Króla Lwa”, który surowym okiem oceni swoich poddanych.
WARSAW SHORE LEGENDS
Nowy program MTV to powrót największych imprezowiczów „Warsaw Shore”. Uwielbiani przez widzów uczestnicy poprzednich edycji niespodziewanie wracają! Ale tym razem zasiadają w loży VIP – na kanapie przed telewizorem – i ku uciesze widzów będą wspominać najlepsze momenty minionych sezonów! Program będzie można śledzić ekskluzywnie w Playerze!
Już tej wiosny na ekrany powracają Mała Ania, Klaudia, Alan, „Ptyś”, „Pedro”, „W.G.” oraz oczywiście niezastąpiony „Stifler”! A wraz z nimi wspomnienia najlepszych chwil. To kalejdoskop najbardziej szokujących i rozbrajających momentów z poprzednich lat. Czy Alan przeprosi Klaudię za awanturę sprzed kilku sezonów? Jak goście będą wspominać swoje przygody w domu? Co sądzą o swoich następcach? Odpowiedzi na te i inne pytania już tej wiosny w „Warsaw Shore – Oglądaj z legendami”.
HOTEL PARADISE
Premiera 22 luty
Program dostępny będzie na terytorium: Belgii, Cyprze, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Litwie, Łotwie, Portugali, Wielkiej Brytanii i Włoszech.
Hotel Paradise na Playerze to prawdziwa gratka dla superfanów formatu. Platforma zabiera widzów jeszcze bliżej wydarzeń w luksusowym kurorcie, który w tej edycji przenosi się na Zanzibar! Do miłosnej gry wkracza nowa grupa przebojowych singli i singielek. Jak długo utrzymają się w hotelu? Czy los będzie im sprzyjać? Trzeci sezon to zupełnie nowe i jeszcze gorętsze rozdanie!
PRAPREMIERY
Player doskonale rozumie niecierpliwych! To właśnie z myślą o nich od lat udostępnia najnowsze odcinki popularnych produkcji – a także całe formaty – przed ich emisją w telewizji! Również w tym sezonie nie będzie inaczej! W formule prapremier widzowie zobaczą największe hity TVN Grupa Discovery!
Co piątek w Playerze pojawi się paczka aż pięciu nowych odcinków serialu „Lab”, najniższej codziennej propozycji TVN. To historia, która od pierwszej minuty trzyma w napięciu. Każdy epizod przedstawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. To pierwsza produkcja serialowa pokazująca kolejne etapy śledztwa − od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań – z naprawdę bliska.
Druga serialowa nowość TVN „Tajemnica zawodowa” rusza co prawda równo z anteną, ale 17 lutego w Playerze będzie można zobaczyć aż dwa odcinki. Ta opowieść łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Główną osią fabuły jest walka Julii Żurawskiej o oczyszczenie męża Andrzeja z zarzutów kryminalnych. Trzeci oraz kolejne epizody również dostępne będą siedem dni przed anteną.
Taka sama formuła emisji czeka „Totalne remonty Szelągowskiej”. Najbardziej znana polska projektantka wnętrz po raz kolejny rusza w podróż po kraju, aby znaleźć osoby, które poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich za lata wyrzeczeń i bezinteresowną pomoc. Jesienią program poruszył serca widzów, a w tej edycji czeka na nich jeszcze więcej pięknych historii!
Prapremiery w Playerze mają także najpopularniejsze programy lifestylowe. W tym sezonie – siedem dni przed emisją na antenie − wracają nowe odcinki m.in.: „Pani Gadżet”, „Tu jest pięknie”, „Polowania na ogród”, „Nowej Mai w ogrodzie”, „Efektu Domina” czy „Jestem z Polski”. Fani motoryzacji też znajdą coś dla siebie, gdyż wraz z nowym sezonem pojawią się premierowe odcinki kultowych formatów z serii „Turbo”, m.in.: „Zakupu kontrolowanego”, „Klimka kontra Dudy”, „Zawodowych handlarzy” czy „Wojen samochodowych”. Do prapremier dołączy także tegoroczna nowość „Polski świat”. Program opowiada o Polakach, którzy żyją za granicą. Czy obca ziemia jest im bliska?
Cały czas w Playerze można przedpremierowo oglądać najnowsze epizody ulubionych seriali codziennych Siódemki: „BrzydUli”, „Zakochanych po uszy” i „19+”.
Pozostałe wiadomości