SZADŹ 3

SZADŹ 3
SZADŹ 3
Źródło: TVN

Na tę wiadomość czekało wielu widzów – trzeci sezon Szadzi już od 3 września na antenie itvn! W rolach głównych m.in. Maciej Stuhr, Bartosz Gelner, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak oraz Karolina Gorczyca. W obsadzie pojawią się również Jowita Budnik, Magdalena Popławska czy Piotr Trojan.

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik).

Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). W obsadzie „Szadzi” ponownie znaleźli się Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski oraz Marek Kalita. W trzeciej serii dołączyli do nich m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak.

SZADŹ 3
SZADŹ 3
SZADŹ 3
Źródło: TVN

“Szadź 3” – emisja: niedziela od 3 września o godz. 21.35 CET (Berlin, Paryż), 20.55 CDT (Chicago), 21.55 EDT (Nowy Jork, Toronto)

Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

ZAPISANE W GWIAZDACH

ZAPISANE W GWIAZDACH

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

TOP MODEL

TOP MODEL

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN