DETEKTYWI

DETEKTYWI
DETEKTYWI
Źródło: TVN
  Trwają zdjęcia do nowej odsłony legendarnego paradokumentu „Detektywi”! Lubiany przez widzów format, po ponad dziesięciu latach od emisji ostatniego odcinka, wraca z nowymi zagadkami kryminalnymi do rozwikłania i z dobrze znaną widzom parą byłych policjantów - Anną Potaczek oraz Maciejem Dęboszem. Premierowe odcinki już od 4 września w itvn!

Prawdziwe historie, wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca (!) odcinków serialu oraz występujący w nich prawdziwi policjanci stoją za sukcesem "Detektywów". Teraz kultowa para funkcjonariuszy - Anna Potaczek i Maciej Dębosz - łączy siły, by w swoim biurze detektywistycznym rozwiązywać nowe sprawy kryminalne.

„Kilkanaście lat temu rozpoczęła się moja przygoda z serialem "W11 - Wydział Śledczy", która trwała prawie 10 lat. Nie sądziłam, że jako dojrzała kobieta, wrócę jeszcze na plan zdjęciowy. Ucieszyła mnie ta propozycja, zwłaszcza, że znów zagram u boku dawnego partnera serialowego, Maćka Dębosza, a prywatnie serdecznego kolegi. Myślę, że nasza wiedza oraz bogate doświadczenie policyjne znajdą odzwierciedlenie w nowej odsłonie formatu!”

Anna Potaczek

„Kiedy zaproponowano mi główną rolę w nowych odcinkach paradokumentu "Detektywi", ucieszyłem się ogromnie. Na planie produkcji spotkałem się z wieloletnią serialową partnerką - Anną Potaczek. Takie spotkanie po latach z ekipą, twórcami było dla mnie wielkim przeżyciem. Kiedy teraz rozpoczynam kolejny dzień zdjęciowy, czuję się jakbym wrócił do domu po latach długiej nieobecności...”

Maciej Dębosz

Nowa odsłona serialu to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również – a może przede wszystkim – opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. Widzowie zobaczą poruszające i ciekawe historie, w których mogą przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

„Po kilku latach od nagrania ostatniego odcinka kultowego „W11 - Wydział Śledczy”, udało nam się zaprosić do współpracy gwiazdy tego serialu - Annę Potaczek i Macieja Dębosza. Zaproponowałyśmy im udział w nowej odsłonie „Detektywów”. Wielu widzów na pewno dobrze pamięta oba formaty, bo były to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju paradokumenty, które stały się wzorem dla innych produkcji tego typu. Mamy nadzieję, że widzowie na nowo docenią serial oraz ogromną energię i empatię naszych niestrudzonych bohaterów, z jaką nadal próbują naprawiać świat. Zapraszamy do oglądania "Detektywów" już jesienią na antenie TVN.”

Małgorzata Zając-Urbanik oraz Anna Plutecka-Mesjasz, producentki serialu

Właściciele biura detektywistycznego - Anna Potaczek i Maciej Dębosz to nie tylko byli policjanci, ale też dobrzy, serdeczni ludzie, którzy w pełen chaosu współczesny świat spróbują wprowadzić ład, porządek i sprawiedliwość. Pomagać im w tym będą ich pracownicy. Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmą się rozwiązania zawikłanych spraw, poszukiwań zaginionych osób czy wydobywania na światło dzienne skrywanych, czasem od lat, rodzinnych tajemnic. Dotarcie do prawdy zawsze bowiem było i będzie dla nich priorytetem.

DETEKTYWI
DETEKTYWI
DETEKTYWI
Źródło: TVN

"Detektywi" - kultowy serial docu-crime już jesienią w itvn!

EMISJA: poniedziałek-środa od 4 września o godz. 17.05 CET (Berlin, Paryż), 17.30 CDT (Chicago), 18.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN