TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
Źródło: TVN

To już szósty sezon „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Dorota po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby burzyć ściany i odmieniać losy ludzi. Remont i metamorfoza wnętrz są często tylko pretekstem do tego, by bohaterowie programu wreszcie zauważyli jak bardzo inni doceniają ich pracę i zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

Uczestnicy szóstego sezonu „Totalnych Remontów Szelągowskiej” zazwyczaj wyznają jedną zasadę - dobro innych jest dla nich ważniejsze niż własne. Są zawsze gotowi do pomocy i wspierają wszystkich tych, którzy tego potrzebują. Są wśród nas. Iwona z Sejn, nawet gdy osłabiona zmagała się z rakiem, nie przestawała organizować zbiórek na potrzeby chorych i potrzebujących dzieci. Kasia z Korczewa samotnie wychowująca trzy córki, zawsze znajduje czas na opiekę nad starszymi, schorowanymi i samotnym mieszkańcami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jakub, uwielbiany przez dzieci, nauczyciel chemii i fizyki z Piotrkowa Trybunalskiego, specjalnie zrobił prawo jazdy na autobus, by swoich podopiecznych zabierać na fascynujące wyprawy naukowe. Kasia z Łap przeszła niezwykłą drogę od wcześniaka z dziecięcym porażeniem mózgowym, przez borykającą się z wykluczeniem pracownicę sortowni śmieci, aż po ambasadorkę osób z niepełnosprawnościami. Dzięki niej już dwieście osób, zamkniętych do tej pory w swoich domach, znalazło pracę, przyjaciół i odmieniło swoje życie.

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska wraz ze swoją niestrudzoną ekipą remontową zrobi wszystko, żeby zadbać o bohaterów programu i ich mieszkania. Nieważne czy jest dziesięciostopniowy mróz czy trzydziestopięciostopniowy upał. Ekipa Szelągowskiej zawsze robi siwy dym i demolkę, żeby wyczarować przepiękne i funkcjonalne wnętrza dla ludzi, którzy zasługują na wszystko co najlepsze. 

Przemierzyli już Polskę wzdłuż i wszerz, od Gdańska do Czeladzi, przez Białystok i Kutno, aż do Żelkowa i Nowych Staroźrebów. Dorota zaskakiwała naszych bohaterów w najróżniejszych miejscach i sytuacjach - przyłapywała ich w pracy, podczas pomagania innym, na ulicy i u fryzjera. Prowadząca przechodziła samą siebie. Raz wcieliła się w przywiezione specjalnym transportem łóżko, innym razem w tajemniczą Francuzkę wyplatającą wianki. W odcinku z Kutna trudno ją rozpoznać, bo za sprawą świetnej charakteryzacji przeistoczyła się w złośliwą klientkę zakładu fryzjerskiego, która… nie znosi Szelągowskiej! Jaki był finał tej historii? To po prostu trzeba zobaczyć!

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
Źródło: TVN

“Totalne Remonty Szelągowskiej” – emisja: środa od 6 września o godz. 21.35 CET (Berlin, Paryż), 21.30 CDT (Chicago), 22.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN