Wielkanoc w ITVN

Wielkanoc w ITVN! Wielkanoc to czas refleksji, odpoczynku, ale też radości, rodzinnego świętowania oraz wspólnego spędzania czasu. W tych wyjątkowych dniach ITVN zapewni widzom różnorodną rozrywkę - zapraszamy na inspirujący dokument o ks. Janie Twardowskim, chwile pełne śmiechu z bohaterami drugiej i trzeciej części komedii „Planeta Singli” oraz, niezmiennie, na premierowe odcinki serialu „Na Wspólnej”.

„Czas niedokończony. Wiersze księdza Jana Twardowskiego”

dokument, Polska

EMISJA: 3 kwietnia, Wielka Sobota, godz. 12:35 (CEST), 13:45 (CDT), 14:45 (EDT)

Dokument przedstawia twórczość księdza Jana Twardowskiego oczami czytelników. Był on poetą i przedstawicielem współczesnej liryki religijnej. Za pomocą wiary wspierał całą Polskę.

Reżyser Dariusz Gajewski pokazuje, jak poezja księdza odradza się w nowych pokoleniach. Bohaterami filmu są zwykli obywatele, którzy odnajdują w jego tekstach symboliczny kontekst otaczającego świata. Wiersze Twardowskiego inspirują ludzi różnego pochodzenia, z różnymi wizjami i podejściem do życia. Może to być polsko-włoska para, oczekująca narodzin dziecka lub nastolatek przygotowujący się do egzaminu w szkole, oraz ci, którzy znali księdza osobiście. Jego poezja daje nadzieję i wiarę.

„Planeta Singli 2”

komedia, Polska, rok produkcji: 2018

EMISJA: 3 kwietnia, Wielka Sobota, godz. 17:00 (CEST), 17:00 (CDT), 18:00 (EDT)

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

"Planeta Singli 2" to kontynuacja hitu z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą. Film został wyreżyserowany przez Sama Akina. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak.

„Planeta Singli 3”

komedia, Polska, rok produkcji: 2019

EMISJA: 4 kwietnia, Wielka Niedziela, godz. 17:15 (CEST), 17:20 (CDT), 18:20 (EDT)

Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Czas niedokończony Źródło: materiały prasowe
Planeta Singli 2 Źródło: materiały prasowe
Planeta Singli 3
Pozostałe wiadomości