TVN wyjeżdża za granicę!

JESTEM Z POLSKI Źródło: TVN
DAMY I WIEŚNIACZKI Źródło: TVN
Ten sezon w TVN zapowiada się bardzo międzynarodowo. Ruszamy z kamerą w świat by sprawdzić jak żyją Polacy za granicą!
Naszą zagraniczną podróż zaczniemy już 2 września programem Jestem z Polski. W nowym, dziesiątym sezonie, zobaczymy jak wygląda codzienne życie Polek mieszkających poza granicami kraju. Bohaterki opowiedzą, co zrobiły, by zmienić swoje życie i osiedlić się w odległych miejscach na ziemi. Poznamy Annę, która od 10 lat mieszka w Zurychu, będziemy również u Juli, fotografki i graficzki komputerowej, która 5 lat temu zamieszkała w Rejkiaviku. Wybierzemy się do domu Izabeli w przepięknym francuskim Kingersheim w Alzacji, natomiast w Szwecji poznamy Paulinę i jej rodzinę, która pokaże swoją codzienność w międzynarodowym Sztokholmie, a w Budapeszcie architektkę Martę.
Z kolei razem z Dzień Dobry TVN i Irminą Somers - Polką mieszkającą w Kanadzie wybierzemy się w podróż po Stanach Zjednoczonych, by odwiedzić rodaków i sprawdzić jak ułożyli sobie życie za oceanem.
Równie międzynarodowo będzie w nowym sezonie programu Damy i wieśniaczki. W pierwszym odcinku, którego premiera odbędzie się 9 września, zawitamy do słonecznej Hiszpanii! Poznacie damę Agnieszkę, która w Maladze zajmuje się wynajmowaniem luksusowych samochodów oraz mieszkankę wsi, Anetę, która całe swoje życie poświęciła rodzinie. W kolejnych odcinkach odwiedzimy jeszcze Niemcy i Wielką Brytanię.
Zapraszamy do wspólnego oglądania i podróży.
Emisja w ITVN:
„Dzień Dobry TVN” codziennie o godz. 8.00 (CEST - Berlin, Paryż), 8.00 (CDT - Chicago), 9.00 (EDT - Nowy Jork, Toronto);
„Jestem z Polski” w każdy wtorek o godz. 21:35 (CEST), 21:30 (CDT), 22:30 (EDT).
Autor: TVN
Pozostałe wiadomości