MÓJ AGENT

Aleksandra Pisula (Aga Lewińska), Marek Gierszał (Marek Kreczmar), Paulina Walendziak (Dorota Rajkowska), Maciej Maciejewski (Gabriel Piech), Dawid Ściupidro (Julek), Anna Cieślak (Ewa), Ewa Szykulska (Mira Komacka), Sylwia Achu (Zosia Pucek), Stanisław Linowski (Kuba Wiśniewski), Ewa Kaim (Alicja Kreczmar)
MÓJ AGENT
MÓJ AGENT Źródło: TVN
MÓJ AGENT Źródło: TVN
MÓJ AGENT
MÓJ AGENT Źródło: TVN
Czy największe gwiazdy są takie jak my? Jak zachowują się za kulisami, gdy gasną światła kamer i fleszy? O tym najlepiej wiedzą agenci. Dyskretni, dyspozycyjni, pracowici i zaradni – zawsze gotowi, by sprostać każdemu wyzwaniu i okiełznać nawet najbardziej kapryśną gwiazdę. Już w tym roku premiera produkcji Player Original opartej na francuskim hicie „Dix pour cent”.
Wszystko zaczyna się, gdy Dorota postanawia przyjechać do Warszawy i z pomocą ojca znaleźć pracę w przemyśle filmowym. Marek nie spodziewa się jednak odwiedzin córki, której istnienie trzymał w tajemnicy przed żoną i synem. Agencja Aktorska Krantz, w której pracuje, jest najbardziej prestiżową w całej Warszawie. Pod opieką Marka i jego kolegów znajdują się największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. W wyniku nieoczekiwanego splotu przypadków Dorota zostaje zatrudniona właśnie w tej agencji. Czy dziewczyna sprosta wyzwaniu? Jak poradzi sobie z niezwykle wymagającymi zadaniami i kapryśnymi klientami? Wkrótce okaże się, że ta praca to znacznie więcej, niż sesje zdjęciowe, plany filmowe, bankiety i gale. Serial „Mój agent” to polska wersja francuskiego hitu „Dix pour cent”. Produkcja przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują z aktorami. Bywają dla nich nie tylko wsparciem w interesach, negocjatorami kontraktów, ale często również powiernikami tajemnic, terapeutami, a nawet przyjaciółmi. W każdym odcinku pojawia się inna gwiazda, która gra samą siebie. W rolach epizodycznych wystąpili: Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski.
Producentem z ramienia TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Mikołaj Lizut i Lizart Film. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, scenariusza – Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy – Krzysztof Łoszewski, charakteryzację – Monika Jan. Pierwszy sezon serialu będzie składał się z sześciu odcinków.
Autor: TVN
Pozostałe wiadomości