JESIEŃ W ITVN!

HERKULES
EMISJA: od 5 września, poniedziałki, godz. 21:35 (CEST), 21:30 (CDT), 22:30 (EDT)
Genialny introwertyk o imieniu Herkules marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Emocjonalna Sylwia już tam pracuje, ale ostatnio nie za bardzo jej to wychodzi. Czy tych dwoje będzie w stanie połączyć siły? Przeciwieństwa się przyciągają czy raczej pozabijają? Nowy serial to gwarancja nietuzinkowo zbudowanych postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru.
On nazywa się Nowak. Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa.
Ona ma na imię Sylwia. Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi.
Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że Ci dwoje będą w stanie się porozumieć? Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich.
HERKULES Źródło: TVN
TOP MODEL
EMISJA: od 7 września, środy, godz. 21:35 (CEST), 21:30 (CDT), 22:30 (EDT)
It’s time to shine! Nowy sezon “Top Model” już jesienią. Kto tym razem olśni jurorów i otrzyma szansę, by zawalczyć o swoje miejsce w świecie mody? Wymagające zadania w malowniczych lokalizacjach, eksperci w roli mentorów, nowi uczestnicy i niezastąpione jury. Jedenasty sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco!
„Top Model” podąża za trendami w świecie mody. Kandydaci na modeli i modelki muszą doskonale czuć się przed aparatem i kamerą, ale przede wszystkim wyróżniać z tłumu niebanalną osobowością i charyzmą. Przed jurorami niezwykle trudne zadanie. To do nich należy decyzja kogo spośród tysięcy chętnych zaprosić do kolejnego etapu. Czy wybrani przez nich kandydaci sprostają wyzwaniom postawionym przed nimi w programie?
Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Zaproszeni do programu profesjonaliści będą służyć radą, by pokazać jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a nawet założyciele znanych marek, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach pracując z najważniejszymi osobowościami świata mody i show-biznesu.
W tym sezonie wśród wyjątkowych gości zaproszonych do programu znaleźli się również Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson.
Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów.
TOP MODEL Źródło: TVN
MAM TALENT!
EMISJA: od 3 września, soboty, godz. 20:00 (CEST), 20:00 (CDT), 21:00 (EDT)
Najbardziej spektakularne show w Polsce powraca, aby odnaleźć największe talenty i otworzyć im drogę do sukcesu! Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych? Kultowy program ponownie zagości na antenie w sobotnie wieczory.
Już po raz 14. program Mam Talent! dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W 14. sezonie Mam Talent! emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.
MAM TALENT
TAJEMNICA ZAWODOWA 2
EMISJA: od 4 września, niedziele, godz. 21:35 (CEST), 20:55 (CDT), 21:55 (EDT)
Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do czego jesteśmy zdolni z miłości?
Z kolei Andrzej szaleje z niepokoju po zniknięciu Kingi. Policja znajduje ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego dziecka. Czy była to próba samobójcza, a może ktoś zostawił ją na miejscu wypadku na pewną śmierć? Ambitna prokurator, Gabriela Wolska, wszczyna postępowanie przygotowawcze w sprawie Kingi. Co więcej, sprzyja ona raczej Andrzejowi, który wydaje jej się pełnym skruchy, zagubionym mężczyzną…
TAJEMNICA ZAWODOWA 2
KUBA WOJEWÓDZKI
EMISJA: od 6 września, wtorki, godz. 22:05 (CEST), 22:25 (CDT), 23:25 (EDT)
Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę.
Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?
KUBA WOJEWÓDZKI
KUCHENNE REWOLUCJE
EMISJA: od 4 września, niedziele, godz. 20:00 (CEST), 20:00 (CDT), 21:00 (EDT)
Już po raz 25. Magda Gessler pokaże, czym jest prawdziwa zmiana. Niestrudzona specjalistka od gastronomii jesienią wyruszy na kolejne misje, których celem jest pomoc upadającym lokalom. Jakie restauracje tym razem pójdą do poprawki?
W jubileuszowym sezonie słynna restauratorka odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.
KUCHENNE REWOLUCJE
ZAGADKI LOSU
EMISJA: od 1 września, poniedziałek – piątek, godz. 16:20 (CEST), 16:15 (CDT), 17:15 (EDT)
OPOWIEŚCI MAŁŻEŃSKIE
EMISJA: od 1 września, poniedziałek – piątek, godz. 17:05 (CEST), 17:00 (CDT), 18:00 (EDT)
„Zagadki losu” to przede wszystkim historie, w których długo skrywana tajemnica czy rodzinny sekret wychodzą na jaw i wywracają do góry nogami dotychczasowe życie bohaterów. Zdarza się, że tajona przez lata prawda otwiera na nowo dawno już zabliźnione rany i doprowadza do tragedii. „Zagadki losu” szokują, niepokoją, czasem wzruszają, ale też przynoszą nadzieję, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście.
„Opowieści małżeńskie” natomiast to historie o miłości, związkach, ale pokazane w sposób rzeczywisty, nielukrowany, daleki od romantycznych, nierealnych „love story” z obowiązkowym dobrym zakończeniem. Każda relacja dwojga osób to suma wzlotów i upadków, momentów dużej bliskości i samotności w związku. Jedni wierząc, że spotkali miłość swego życia, będą starali się pielęgnować uczucie, inni, szukając nieustannie przygód i nowych wrażeń, zaczną skakać z kwiatka na kwiatek, raniąc przy tym partnera. W każdym odcinku paradokumentu decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje nie tylko​ dla nich samych​, ale i dla ich małżeństwa. Scenariusze do obu formatów są oparte na autentycznych historiach. A każdy odcinek stanowi jedną, zamkniętą opowieść z nowymi bohaterami.
ZAGADKI LOSU Źródło: TVN
OPOWIEŚCI MAŁŻEŃSKIE Źródło: TVN
BORYS KONTRA GADŻETY 2
EMISJA: od 22 września, czwartki, godz. 15:55 (CEST), 14:40 (CDT), 15:40 (EDT)
Borys Mańkowski – znany zawodnik MMA, mistrz KSW wagi półśredniej – po raz kolejny zmierzy się z nowinkami technologicznymi! „Borys kontra gadżety” to propozycja dla wszystkich, których interesują ciekawe i nowatorskie rozwiązania codziennych problemów.
Przygotowując się do walki na ringu, Borys nieustannie szuka nowych technik i trików, które dadzą mu przewagę nad rywalem. Teraz wykorzysta ten instynkt, aby wytropić najciekawsze gadżety. Pochyli się nad najnowszymi propozycjami dla domu, ogrodu, komputera czy samochodu, udowadniając, że prawdziwy sportowiec nie boi się wyzwań.
BORYS KONTRA GADŻETY Źródło: TVN
ACH,TEN ŚLUB 3
EMISJA: od 24 września, soboty, godz. 12:00 (CEST), 12:25 (CDT), 13:25 (EDT)
Rusza trzeci sezon programu „Ach, ten ślub!”! Ekspertki - Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka po raz kolejny udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet… na trzy dni przed ślubem!
Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym weselu? Dzięki naszym prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością! Magdalena jest projektantką sukni ślubnych, która pomoże stworzyć idealne stylizacje nie tylko dla młodej pary, ale także dla ich najbliższych. Z kolei Agnieszka zatroszczy się o całą resztę! Ta dekoratorka i florystka z nieograniczoną wyobraźnią zadba o niesamowitą oprawę każdej uroczystości.
ACH, TEN ŚLUB! Źródło: TVN
Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości