DAMY I WIEŚNIACZKI

Nieoczekiwana zamiana miejsc. Miłośniczki miejskich wygód zderzą się z twardymi warunkami życia na wsi, a przyjezdne mieszkanki prowincji sprawdzą, jak żyje się na wysokim poziomie w dużych aglomeracjach. W tym sezonie tytułowe wieśniaczki zamienią się z damami, a niektóre z nich swoje otoczone luksusem życie prowadzą za granicą. Kobiety ze wsi sprawdzą i ocenią zagraniczny styl życia bogaczek, do których trafiły w gości. Z kolei przyzwyczajone do bogactwa elegantki udadzą się na prowincję, by odnaleźć się w nowej życiowej roli. Jak obie kobiety poradzą sobie w nieznanych dotąd warunkach? Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie?
W pierwszym odcinku "Dam i Wieśniaczek" zawitamy do słonecznej Hiszpanii! Poznacie damę Agnieszkę, która w Maladze zajmuje się wynajmowaniem luksusowych samochodów oraz mieszkankę wsi, Anetę, która całe swoje życie poświęciła rodzinie.
Anetę do naszego programu zgłosił troskliwy mąż, który pragnie, by żona zrobiła w końcu coś tylko dla siebie. Czy kobieta poradzi sobie w nowej roli i zapomni choć na chwilę o obowiązkach? Czy zadaniowa Agnieszka z uśmiechem przebrnie przez wyzwania czyhające na nią na wsi? Nie możecie tego przegapić!
Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości