JESIEŃ W ITVN!

Na pocieszenie po odchodzącym lecie oferujemy wysp wspaniałych programów umilających poranki, popołudnia i wieczory w tygodniu i w weekendy, wśród których znajdą się zarówno powroty lubianych formatów, jak i całkowicie nowe tytuły:

DZIEŃ DOBRY TVN

dd tvn
dd tvn
dd tvn
Źródło: TVN

Jesienią redakcja przygotowała dla swoich widzów mnóstwo nowości. Sztandarową akcją będzie w tym sezonie cykl “Dzieci nie ryby”, w którym głos będa mieć najmłodsi. Wszystko po to, by poznać problemy związane ze szkołą z ich punktu widzenia i uświadomić rodzicom jak wygląda świat z perspektywy ucznia.

W odcinkach „Pełnej chaty” polsko-brytyjska rodzina Clarke’ów pokaże jak wygląda codzienne życie Dominiki i Vincenta, którzy są rodzicami 11 dzieci. 

Dzięki „Dzień Dobry TVN” widzowie będą mieć szansę, by wspólnie z Nataszą Caban udać się w niezwykłą podróż. 92000 km, 62 kraje, 24 miesiące. „Motocyklem dookoła świata z Nataszą Caban” to cykl, w którym bohaterka udowodni, że marzenia nie mają granic. W podróż zabierze widzów również Irmina Somers, która w odcinkach “Polaków z Karaibów” odwiedzi rodaków mieszkających na Wyspach Karaibskich i przedstawi ich historię.

W programie nie zabraknie tematów związanych ze zdrowiem. Dzięki „Prawdzie i mitach o byciu fit” widzowie poznają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące diet, sportu, zdrowego stylu życia.

Wśród kontynuowanych cykli jesienią będzie można zobaczyć „OszczędzaMY”. Eksperci sprawdzą co zrobić, by nie przepłacać, a wydatki takie jak wyprawka szkolna, ubranka dla dziecka czy budowa domu nie zrujnowały budżetu. W „Bez tabu o zdrowiu” Agata Młynarska spotka się z bohaterami, którzy borykają się z rozmaitymi schorzeniami. Pozna ich codzienne życie, problemy zdrowotne i zabiegi jakim muszą się poddawać. Daniel Suchocki, biegły sądowy z zakresu informatyki, w cyklu „Bezpieczeństwo w sieci”, opowie o zagrożeniach jakie czyhają na użytkowników internetu oraz podpowie jak chronić swoje dane, by móc w pełni korzystać z dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości. W weekendowych wydaniach programu powrócą Michał Cessanis i jego podróżniczy cykl „Do zobaczenia!” oraz Mikołaj Rey i kulinarno-podróżniczy „Rey smakuje”. „Miejska dżungla” to cykl, który zadebiutował 15 lat temu. Teraz, w nowych odcinkach tego eksperymentu społecznego, dziennikarze „Dzień Dobry TVN” sprawdzą co zmieniło się w polskim społeczeństwie na przestrzeni ostatnich lat. Pojawią się nowe sytuacje wymagające reakcji, ale czy znajdą się również bohaterowie dnia codziennego gotowi zaryzykować często własnym zdrowiem, bezpieczeństwem, by pomóc drugiej osobie? To co wyróżnia “Dzień Dobry TVN” to znakomite reportaże przygotowywane przez doświadczone dziennikarki, wśród nich Biankę Zalewską, nagrodzoną przez amerykański Departament Stanu nagrodą International Women of Courage oraz Marzenę Figiel-Strzałę, która powróci z nowymi odcinkami cyklu „Dzieci świata”. To historie o ogromnej różnicy jaka dzieli najmłodszych w tym samym wieku dorastających w różnych miejscach na Ziemi.

“Dzień Dobry TVN” - emisja: codziennie o godz. 07.45 CET (Berlin, Paryż), 08.00 CDT (Chicago), 09.00 EDT (Nowy Jork, Toronto)

UWAGA!

Program „UWAGA!” zmienia się dla naszych widzów! Już pod koniec sierpnia widzowie zobaczą odświeżoną odsłonę najpopularniejszego programu interwencyjnego w Polsce. Poznają nową oprawę wizualną i studio oraz Darię Górkę, Tomasza Patorę i Jakuba Dreczkę, czyli nowych prowadzących, którzy wraz z Ryszardem Cebulą będą informować o ważnych społecznie sprawach.

Od jesiennej ramówki „UWAGA!” zadebiutuje na antenie itvn w odświeżonej odsłonie. Zmieni się nie tylko czołówka, oprawa graficzna, zespół gospodarzy-prowadzących, ale także formuła programu.

Jesienią w nowej odsłonie „UWAGI!” pojawią się zarówno znani, jak i nowi dziennikarze. Daria Górką, którą widzowie kojarzą z anteny TVN24, będzie pierwszą kobietą prowadzącą „UWAGĘ!”. W nowych rolach zobaczymy także reporterów Tomasza Patorę i Jakuba Dreczkę, którzy od tej pory będą pojawiać się w studiu.

“Uwaga!” – emisja: poniedziałek-piątek o godz. 20.25, sobota-niedziela o godz. 19.45 CET (Berlin, Paryż), poniedziałek-piątek o godz. 20.05, sobota-niedziela o godz. 19.35 CDT (Chicago), poniedziałek-piątek o godz. 21.05, sobota-niedziela o godz. 20.35 EDT (Nowy Jork, Toronto)

TOP MODEL

TOP MODEL 12
TOP MODEL 12
TOP MODEL 12
Źródło: TVN

Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę. Wiedzą o tym uczestnicy programu “Top Model”. Największe modowe show w Polsce powraca z nowym sezonem. Tej jesieni widzowie zajrzą za kulisy pokazów mody, sesji zdjęciowych, jednego z najbardziej prestiżowych tygodni mody na świecie. Stawka jest naprawdę wysoka. Kto dotrze na szczyt i zawalczy o wygraną w finale?

Wybrana grupa uczestników trafi do domu modelek, by rywalizować o przejście do kolejnego etapu programu. Nowy sezon to nowe wyzwania. Każde z nich inspirowane jest profesjonalną pracą w branży modowej. Sesje, pokazy, kampanie, nagrania wideo. Przedstawiciele świata mody i sztuki z Niemiec, Francji czy Hiszpanii wystąpią w roli ekspertów. Pojawią się współprace z najlepszymi polskimi i zagranicznymi magazynami mody. Dwunasty sezon “Top Model” to jeszcze więcej mody w światowym wydaniu.

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska czy Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena Englert, Maciej Musiał i Ralph Kaminski.

Podczas castingów profesjonalnym wsparciem służyć będzie uczestnikom jedna z najpopularniejszych polskich modelek - Sylwia Butor.

“Top Model” – emisja: sobota od 2 września o godz. 20.00 CET (Berlin, Paryż), 20.00 CDT (Chicago), 21.00 EDT (Nowy Jork, Toronto)

SZADŹ 3

SZADŹ 3
SZADŹ 3
SZADŹ 3
Źródło: TVN

Na tę wiadomość czekało wielu widzów – trzeci sezon Szadzi już od 3 września na antenie itvn! W rolach głównych m.in. Maciej Stuhr, Bartosz Gelner, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak oraz Karolina Gorczyca. W obsadzie pojawią się również Jowita Budnik, Magdalena Popławska czy Piotr Trojan.

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

“Szadź 3” – emisja: niedziela od 3 września o godz. 21.35 CET (Berlin, Paryż), 20.55 CDT (Chicago), 21.55 EDT (Nowy Jork, Toronto)

PATI

PATI
PATI
Źródło: TVN

Trwa jeszcze sezon wakacyjny, tłumy turystów i gwar nad Bałtykiem, w takich okolicznościach poznajemy tytułową bohaterkę serialu – Pati, mieszkankę nadmorskiego miasteczka. Spin-off "Skazanej" z Olą Adamską w roli głównej, czyli "Pati", nadciąga!

Pati właśnie dowiaduje się, że w mieszkaniu, które zajmuje wraz z dwójką młodszego rodzeństwa i matką znowu odcięli im prąd i zalegają z czynszem. Niestety Julita, matka Pati, ucieka od odpowiedzialności w alkohol i narkotyki, spędza czas w barach i na parkiecie. W przeciwieństwie do niej, Pati ma ambicje. Złożyła papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie, czeka w nerwach na decyzję, czy zostanie przyjęta. Sony, lokalny dealer narkotykowy, zaczyna nękać Pati. Chce, by spłaciła długi matki. Pati odkrywa, że Julita próbowała zarobić pieniądze, handlując narkotykami. Spłaca dług matki wobec dealera, pomaga jej w tym Krystian, który podkochuje się w Pati. Julita ponownie idzie do Sony’ego po narkotyki.

“Pati” – emisja: poniedziałek od 4 września o godz. 21.35 CET (Berlin, Paryż), 21.30 CDT (Chicago), 22.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

DETEKTYWI

DETEKTYWI
DETEKTYWI
DETEKTYWI
Źródło: TVN

Trwają zdjęcia do nowej odsłony legendarnego paradokumentu „Detektywi”! Lubiany przez widzów format, po ponad dziesięciu latach od emisji ostatniego odcinka, wraca z nowymi zagadkami kryminalnymi do rozwikłania i z dobrze znaną widzom parą byłych policjantów - Anną Potaczek oraz Maciejem Dęboszem. Premierowe odcinki już od 4 września w itvn!

Właściciele biura detektywistycznego - Anna Potaczek i Maciej Dębosz to nie tylko byli policjanci, ale też dobrzy, serdeczni ludzie, którzy w pełen chaosu współczesny świat spróbują wprowadzić ład, porządek i sprawiedliwość. Pomagać im w tym będą ich pracownicy. Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmą się rozwiązania zawikłanych spraw, poszukiwań zaginionych osób czy wydobywania na światło dzienne skrywanych, czasem od lat, rodzinnych tajemnic. Dotarcie do prawdy zawsze bowiem było i będzie dla nich priorytetem.

"Detektywi" - kultowy serial docu-crime już jesienią w itvn!

EMISJA: poniedziałek-środa od 4 września o godz. 17.05 CET (Berlin, Paryż), 17.30 CDT (Chicago), 18.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 6
Źródło: TVN

To już szósty sezon „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Dorota po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby burzyć ściany i odmieniać losy ludzi. Remont i metamorfoza wnętrz są często tylko pretekstem do tego, by bohaterowie programu wreszcie zauważyli jak bardzo inni doceniają ich pracę i zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska wraz ze swoją niestrudzoną ekipą remontową zrobi wszystko, żeby zadbać o bohaterów programu i ich mieszkania. Nieważne czy jest dziesięciostopniowy mróz czy trzydziestopięciostopniowy upał. Ekipa Szelągowskiej zawsze robi siwy dym i demolkę, żeby wyczarować przepiękne i funkcjonalne wnętrza dla ludzi, którzy zasługują na wszystko co najlepsze. 

“Totalne Remonty Szelągowskiej” – emisja: środa od 6 września o godz. 21.35 CET (Berlin, Paryż), 21.30 CDT (Chicago), 22.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

ZAPISANE W GWIAZDACH

ZAPISANE W GWIAZDACH
ZAPISANE W GWIAZDACH
ZAPISANE W GWIAZDACH
Źródło: TVN

Format „Zapisane w gwiazdach" inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. W każdym odcinku widzowie poznają jedną historię opowiedzianą przez bohatera, który doświadczył czegoś wyjątkowego i nadprzyrodzonego. Czy dusze zmarłych mogą wrócić na ziemię, by ostrzec swoich bliskich przed niebezpieczeństwem albo pomóc im przejść na drugą stronę? Czy klątwa rzucona przez wściekłą byłą dziewczynę może zadziałać i zniszczyć czyjeś życie? Czy sny mogą być prorocze, a eliksiry miłości mogą sprawić, że ktoś nagle się zakocha? Czy pozornie niewinny przedmiot może nosić w sobie zło i próbować zawładnąć ludźmi? Bohaterowie formatu „Zapisane w gwiazdach” szukają odpowiedzi na te pytania u Wróżki, Astrologa, Medium lub Szeptuchy. Słuchają kart tarota, odczyniają klątwy, uczestniczą w rytuałach oczyszczających, ochronnych lub odcinających ich od grzechów przodków. Niektórzy do końca nie wierzą w ich moc. Obejrzyj "Zapisane w gwiazdach", by przekonać się czy Ty wierzysz...

“Zapisane w gwiazdach” – emisja: czwartek-piątek od 7 września o godz. 17.05 CET (Berlin, Paryż), 17.30 CDT (Chicago), 18.30 EDT (Nowy Jork, Toronto)

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA 14
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA 14
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA 14
Źródło: TVN

Program „Kobieta na krańcu świata” wraca po przerwie na antenę. Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska wraz z ekipą podróżowała na krańce świata w poszukiwaniu kobiet, które inspirują, opowiadają o tym, co dziś jest najważniejsze i najbardziej aktualne. Na realizację niektórych z tematów prowadząca czekała wiele lat, ale w życiu na dobre rzeczy warto czekać...

W tym sezonie Martyna spotka się z najstarszą i najmłodszą bohaterką w historii programu. Widzowie zobaczą odcinki z ośmiu krajów, nagrywane na pięciu kontynentach, ale nie o rekordy i liczbę przebytych kilometrów chodzi. Najważniejsze będzie spotkanie z drugim człowiekiem, wspólnie spędzony czas, intymna rozmowa. I prawda o świecie.

„Kobieta na krańcu świata” - emisja: niedziela od 10 września o godz. 12.05 CET (Berlin, Paryż), 13.00 CDT (Chicago), 14.00 EDT (Nowy Jork, Toronto)

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE 27
KUCHENNE REWOLUCJE 27
KUCHENNE REWOLUCJE 27
Źródło: TVN

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Jesienią nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do baru „Pierożek” w Grudziądzu, karczmy „Dziupla u wuja” w Górkach Wielkich, zajazdu „Dwa Koguty’ w Przędzelu, czy restauracji „Pod orzechem” w Bytomiu. Królowa polskiej gastronomii dotrze w każdy zakamarek Polski, ratując gastronomiczne biznesy. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą bohaterom upragniony sukces?

“Kuchenne rewolucje” – emisja: niedziela od 10 września o godz. 20.00 CET (Berlin, Paryż), 20.00 CDT (Chicago), 21.00 EDT (Nowy Jork, Toronto)

Autor: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się: