NIEMCY

Player.pl

Pakiet TVN International w Player.pl daje możliwość oglądania online trzech kanałów: ITVN, ITVN Extra i TVN24 oraz paczki VOD w cenie 50 złotych za 30 dni.

Zapraszamy na stronę Player.pl

W Niemczech ITVN dostępny jest za pośrednictwem telewizji kablowych, platformy KabelKiosk, a także DSL:

wilhelm.tel

Koszt miesięcznej subskrypcji pakietu POLSKI 1 (ITVN oraz TVP Polonia) wynosi 6,00 €, natomiast cena miesięcznego pakietu POLSKI 3 wynosi 7,50 €. W pakiecie oprócz ITVN dostępne są 3 kanały (ITVN Extra, TVN24 International, TVP Polonia).

Unitymedia Kabel BW

Koszt miesięcznej subskrypcji pakietu DigitalTV POLNISCH (ITVN) wynosi 7,99 €. W pakiecie oprócz ITVN i TVN24 dostępne są 2 inne kanały.

Kabel Deutschland Vodafone

Koszt miesięcznej subskrypcji pakietu ITVN + TV Polonia wynosi 6,99 €. Umowa zawierana jest minimum na rok.

Platforma Kabel Kiosk (M7 Deutschland)

Aby oglądać kanał ITVN (w pakiecie z TV Polonia) oferowany przez operatorów kablowych ISH w Nadrenii-Westfalii, Unitymedia KBW w Hesji i w Badenii-Wirtembergii oraz Kabel Deutschland w pozostałych landach, należy zadzwonić na infolinię ITVN pod numer 030 - 920 37 333 (serwis po polsku) lub bezpośrednio do swojego operatora i zarejestrować się według procedury wymaganej przez daną sieć kablową.

Telekom

Kanał ITVN (TVN International) dostępny jest w usłudze Entertain w pakiecie Polski (kanał ITVN + TVP Polonia) w cenie 4,94 € miesięcznie.

NetCologne

Kanal ITVN dostepny jest w Paket Polnisch za 6,95 € miesięcznie.

PŸUR

Kanał ITVN dostępny jest w polskim pakiecie za 6 euro. W pakiecie oprócz ITVN dostępny jest 1 inny kanał.

Polytel

Kanał ITVN wraz z kanałem TVN24 dostępny jest w pakiecie Polnisch za 7,90 € miesięcznie.

Zattoo

Kanał ITVN dostępny jest w pakiecie Polish Package razem z ITVN Extra i TVN24 w cenie 7,90 € miesięcznie.

UPC

W pakiecie Polska jest możliwość oglądania trzech kanałów: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Cena pakietu wynosi 15 € miesięcznie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie UPC.

podziel się: