#zostanwdomu, wyślij paczkę i zyskaj dostęp do TVN International

Przesyłarka
Przesyłarka

Wspólnie z porównywarką usług kurierskich Przesyłarka.pl łączymy siły!

Już teraz, wysyłając do Polski paczkę międzynarodową przez Przesyłarka.pl, klienci otrzymają w prezencie aż 30 dni darmowego dostępu do pakietu TVN International w Player.pl. Promocja skierowana jest do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Włoszech i we Francji.

Żeby wysłać paczkę, nie musisz wychodzić z domu – zamówienie składasz online, a kurier odbiera przesyłkę spod drzwi i doręcza pod drzwi adresata. Wejdź na www.przesyłarka.pl i skorzystaj z promocji.

#zostanwdomu, wyślij paczkę, odbierz kod i oglądaj newsy, ulubione seriale i programy online.

TVN International to legalna oferta telewizyjna stworzona dla Polaków mieszkających za granicą. Dostępna jest za pośrednictwem platformy Player. Pakiet TVN International to dostęp do bogatej kolekcji VOD, w tym programów i seriali TVN. W pakiecie można oglądać też trzy kanały live: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24, które oferują najpopularniejsze programy tematyczne, popularne show i najświeższe newsy z Polski i świata.

Przesyłarka.pl to porównywarka usług kurierskich. Dzięki platformie można porównać ceny, zamówić kuriera i wysłać paczkę do rodziny lub znajomych w Unii Europejskiej bez kolejek, bez umów i bez rejestracji. Usługa dostępna jest w konkurencyjnych cenach - taniej niż bezpośrednio u kurierów, czy na poczcie.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN