ZAWODOWI HANDLARZE

ZAWODOWI HANDLARZE
ZAWODOWI HANDLARZE

Emisja nowego sezonu: 13 lutego godz. 21:20 (CET – Berlin, Paris), 21:30 (CST – Chicago), 22:30 (EST – New York/Toronto).

Handel samochodami to trudny i wymagający biznes. W programie zobaczymy prawdziwe historie właścicieli i pracowników firm handlujących samochodami. Tutaj gra toczy się o prawdziwego klienta i realną kasę.

W nowym sezonie programu ponownie odwiedzimy Japonię. Przyjrzymy się jak Robert, "Wąski" oraz ich wspólnik Łukasz podbijają największą giełdę w Kraju Kwitnącej Wiśni. Co tydzień, w każdy czwartek wystawianych na sprzedaż jest tam 14 tysięcy samochodów. Jak szwagrowie odnajdą się na ogromnym parkingu tokijskiej giełdy? Jakie motoryzacyjne cuda znajdą? Czy uda im się wygrać je na licytacji?

Przeniesiemy się też do Olafa, który pod Częstochową spróbuje zarobić na amerykańskim klasyku: Chevrolecie Corvette. Zajrzymy do Jacka, który pod Garwolinem dołoży wszelkich starań, żeby sprzedać ciekawy egzemplarz Jumpera oraz spotka się z klientem, który szuka swojego pierwszego samochodu. Z kolei z Mariuszem i Wojtkiem odwiedzimy polską giełdę samochodową. Przekonamy się czy te instytucje odeszły już do lamusa, czy może jest odwrotnie i da się tam kupić prawdziwą perełkę.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN