Wiosna w Playerze International

Player na dobre już zagościł w rankingu najlepszych płatnych serwisów vod na rynku, a jego znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość. Od kilku lat platforma kontynuuje politykę inwestowania w treści, a jej wizytówką stały się produkcje własne pod marką Player Original. W playerze każdy znajdzie coś dla siebie, a najnowsze liczby są tego dowodem. W ostatnim czasie co miesiąc z serwisu korzysta ponad 4 mln użytkowników!
Player Original to już marka sama w sobie, którą charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość. Serialowa seria z mecenas Chyłką w roli tytułowej przetarła szlak i udowodniła, że Polacy chcą oglądać dobre produkcje w internecie. Dziś – zaledwie po trzech latach – biblioteka Player Original liczy już ponad 20 tytułów. Wśród nich znajdują się pozycje z każdego gatunku: seriale, programy typu reality show czy wydarzenia kulturalne: koncerty, przedstawienia teatralne. W badaniach kantar Player został wskazany jako serwis posiadający największą bazę najlepszych polskich seriali. Obok „Chyłki” widzowie pokochali inne produkcje fabularne własne, m.in.: „Skazaną”, „Behawiorystę”, „Pajęczynę”, „Kontrolę”, „Szadź” czy „Nieobecnych”. Jedno możemy obiecać: dopiero nabieramy wiatru w żagle, a kolejne premiery już czekają w kolejce!
Behawiorysta Źródło: TVN
Pajęczyna
SKAZANA Źródło: TVN
W tym roku do wakacji Player pokaże zż pięć nowych seriali Player Original – to oznacza premierę co miesiąc! Wśród nadchodzących tytułów znajdują się: gorąca nowość „Herkules” oraz drugi sezon „Tajemnicy zawodowej” i „Nieobecnych”.
Wiosna w TVN Grupa Discovery to powroty ukochanych pozycji i zupełnie nowe programy. Nie lubicie czekać? Już nie musicie! W playerze – tradycyjnie – sezon rozpoczyna się wcześniej! A wszystko dzięki ofercie prapremier, w ramach której użytkownicy serwisu mogą obejrzeć premierowe odcinki ulubionych seriali i prawie wszystkich programów wcześniej niż inni. Jako pierwsi podejrzycie kolejne „Kuchenne rewolucje”, dalsze perypetie „BrzydUli” czy kolejny etap rejsu gwiazd „Przez Atlantyk”. Tylko w Playerze zobaczycie nowe odcinki „Hotelu Paradise”, „Kuby Wojewódzkiego” i „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Nie zabraknie również programów z innych kanałów stacji jak TTV, TVN Style, TVN Turbo, czy HGTV, co oznacza, że widzowie będą mogli śledzić premierowe odcinki m.in. „Jestem z Polski”, „Miasto kobiet”, „Pani Gadżet”, „Zawodowi handlarze”, „Polskie pościgi policyjne”, „Wojny samochodowe”, „Królowe życie” i nowości, jak „Project Cupid”, „Pałacove Love” czy „99 - Gra o wszystko”
KUCHENNE REWOLUCJE Źródło: TVN
PRZEZ ATLANTYK Źródło: TVN
HOTEL PARADISE
PAŁACOWE LOVE Źródło: TVN
Autor: TVN
Pozostałe wiadomości