WIOSNA W ITVN

WIOSNA W ITVN
Telewizyjna wiosna zapowiada się bardzo gorąco… a to za sprawą premier, które czekają widzów ITVN! W nowej ramówce znajdziemy najlepszą polską ofertę programową kanałów TVN - dostępną dla polskich widzów za granicą. Czego możemy spodziewać się od marca? Premierowe odcinki kolejnych sezonów dobrze znanych programów tematycznych i seriali, a także zupełnie nowe tytuły, który z pewnością zaskoczą!
SERIALE
MOTYW Źródło: TVN
MOTYW Źródło: TVN
Losy rodzin i sąsiadów z „Na Wspólnej” – najpopularniejszego serialu fabularnego TVN – śledzimy już przez ponad 3000 odcinków. Czy mimo toczącego się rozwodu Darek pogodzi się z żoną? Czy uda się odnaleźć zaginionego w Afryce Norberta? Serial obejrzymy od poniedziałku do czwartku o godz. 20:40 (CET)/20:20 (CST)/21:20 (EST).
Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko motyw. Kiedy w Gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza oraz jej mąż „Maks” zostają ranni. Podejrzenia padają na pracującą w ich restauracji „Czarną”, która nie przyznaje się do winy. Oto historia o miłosnym trójkącie, pozorach, kłamstwie i zbrodni, której rozwiązania należy szukać w przeszłości. Nowy serial TVN – „Motyw” – na antenie ITVN już od 3 marca o godz. 21:30 (CET)/21:00 (CST)/22:00 (EST).
PROGRAMY ROZRYWKOWE
KUCHENNE REWOLUCJE Źródło: TVN
KUBA WOJEWÓDŹKI
TATA W TARAPATACH Źródło: TVN
PANNY MŁODE PONAD MIARĘ Źródło: TVN
ŚWIEŻE KOSMETYKI Źródło: TVN
Niektórzy twierdzą, że Kuba Wojewódzki jest jak Pałac Kultury – wielu chciałoby, żeby zniknął, ale bez niego krajobraz nie byłby już taki sam. Wizyty na kanapie w programie są odzwierciedleniem tego, co w środowisku kultury oraz show-biznesu jest aktualnie ważne i na topie. Program „Kuba Wojewódzki” w każdy wtorek o godz. 23:00 (CET)/21:55 (CST)/22:55 (EST).
„Ameryka Express” powraca! W wiosennym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę, zwyciężczynię drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Osiem całkowicie różnych par spróbuje swoich sił w Gwatemali i Kolumbii, gdzie zmierzą się z zadaniami i własnymi słabościami! Wśród uczestników zobaczymy m.in. Pawła Deląga, Patrycję Markowską czy Grażynę Wolszczak. Kto wygra nową edycję programu? Do biegu, gotowi, start! Od środy, 4 marca o godz. 21:30 (CET)/21:00 (CST)/22:00 (EST).
Tej kobiety nikomu nie trzeba przedstawiać. Od ponad 10 lat cięty język i gorący temperament to znaki rozpoznawcze najbardziej znanej polskiej restauratorki – Magdy Gessler. W swoim autorskim programie „Kuchenne rewolucje” ratuje upadające restauracje z różnych części kraju. Zapraszamy do oglądania w każdą niedzielę o godz. 20:00 (CET / CST)/21:00 (EST).
Jak odnaleźć się w gąszczu ofert sklepowych? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Na ratunek przychodzi Anna Nowak-Ibisz - niezastąpiony przewodnikiem po świecie gadżetów. Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem zaprosi również wyjątkowych gości! Nowy sezon „Pani Gadżet” już od czwartku, 5 marca o godz. 15:35 (CET / EST)/14:35 (CST).
Mama wyjeżdża na 3 dni. Tata zostaje w domu z dziećmi i przejmuje wszystkie obowiązki. Jak sobie poradzi? W programie „Tata w tarapatach” zobaczymy ojców, którzy muszą wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiły dla nich partnerki. One na bieżąco będą śledziły to, co dzieje się w domu. I to razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! Premierowe odcinki od niedzieli, 8 marca 20:45 (CET)/20:55 (CST)/21:55 (EST).
Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w dziedzinie ślubów w Polsce. W programie „Panny młode ponad miarę” pod fachowym okiem Izy przyszłe mężatki odnajdą suknie marzeń. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki. Nowy program już od niedzieli, 8 marca o godz. 21:30 (CET)/21:50 (CST)/22:50 (EST).
W świecie pełnym chemii coraz więcej ludzi zaczyna tęsknić za naturą – jedzeniem bez konserwantów, życiem bez stresu, powietrzem bez smogu czy kosmetykami bez szkodliwych składników. W nowym cyklu „Świeże kosmetyki” pokażemy widzom jak żyć szczęśliwiej, zdrowiej i dłużej zachować młodość. Co to są świeże kosmetyki? Czym różnią się od tych naturalnych? Co zrobić, by najlepiej dobrać sposób pielęgnacji do swojej skóry? Przewodniczką po świecie naturalnego piękna będzie Marzena Jarczak! Od poniedziałku, 09 marca o godz. 15:35 (CET / EST)/14:35(CST).
„Efekt Domina” to wyjątkowy serial dokumentalny, który budzi z letargu, a przedstawione w nim historie na nowo uwrażliwiają na krzywdę innych. Dominika Kulczyk, filantropka, wyrusza w podróż do biednych zakątków świata. Tam odwiedza społeczności, których potrzeby są najbardziej zapomniane i daje nadzieję napotkanym osobom na lepsze życie. Nowy sezon programu „Efekt Domina” od niedzieli, 8 marca o godz. 18:35 ( CET) / od środy 11 marca o godz. 22:20 (CST)/23:20 (EST).
NEWSY I REPORTAŻE
Codziennie przez cały tydzień widzowie ITVN mogą budzić się wraz z nami dzięki magazynowi śniadaniowemu „Dzień Dobry TVN”. Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień. Zapraszamy o godz. 07:30 (CET), 08:00 (CST), 9.00 (EST).
Informacje z kraju i ze świata widzowie obejrzą w codziennym wydaniu informacyjnym „Fakty” o 19:00 (CET / CST)/ 20:00 (EST). Tylko rzetelne newsy!
„Uwaga!” to program, który zrewolucjonizował telewizyjne dziennikarstwo śledcze i interwencyjne. Tropiąc duże skandale reporterzy programu stosują prowokację i ukryte kamery, by zgromadzić dowody w sprawie, z której powstają najlepsze reportaże. Zapraszamy w każdą niedzielę o 19:45 (CET)/19:35 (CST)/20:35 (EST).
TEKST TVN
Pozostałe wiadomości