Wakacje z ITVN i ITVN Extra!

Na nadchodzące gorące dni kanały ITVN i ITVN Extra przygotowały równie gorące premiery! „Patent na dom”, „Złodzieje”, „Tropicielki rodzinnych historii” to tylko niektóre z propozycji. Nie zabraknie również znanych i lubianych przez widzów programów i seriali, jak „Na Wspólnej”, „19+” czy „Dzień dobry Wakacje”.
ITVN:
„PATENT NA DOM 3”
PATENT NA DOM
program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2021
Premiera: 12 lipca, godz. 21:30 (CEST/CDT), 22:30 (EDT)
Jaki jest nasz „Patent na dom”? To proste! Czasem wystarczy zmiana koloru ścian, przestawienie mebli czy oświetlenia. A gdy do tego dorzucimy również modne dodatki lub wykonane własnoręcznie dekoracje, to w zaledwie kilka godzin możemy całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje funkcjonalne rozwiązania i gadżety, które odpowiedzą na potrzeby bohaterów i po prostu ułatwią ich życie!
W każdym odcinku dynamiczny duet – Anna Nowak-Ibisz oraz Marco Belotto wraz z ekspertami zajmą się metamorfozą jednego pomieszczenia. Jaki będzie finalny efekt?
„ZŁODZIEJE 2”
ZŁODZIEJE Źródło: TVN
program poradnikowy, Polska, rok produkcji: 2017
Premiera: 4 lipca, godz. 17:00 (CEST), 16:55 (CDT), 17:55 (EDT)
W programie podpowiemy, jak nie stać się ofiarą potencjalnego rabunku. Przeanalizujemy, jak działają złodzieje XXI wieku, zarówno na małą, jak i wielką skalę: od drobnych kradzieży po przekręty na iście światowym poziomie. Pokażemy najwymyślniejsze metody i triki, którymi posługują się przestępcy oraz doradzimy skuteczne metody walki i obrony przed nimi. Program poprowadzą "Fryzjer" i "Elvis" - były policjant zajmujący się kradzieżami oraz nawrócony złodziej, znający wiele numerów od podszewki.
„ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS 4”
ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS Źródło: TVN
program motoryzacyjny, Polska, rok produkcji: 2019
Premiera: 7 lipca, godz. 21:30 (CEST/CDT), 22:30 (EDT)
„Odjazdowe bryki braci Collins” to nie tylko program o wyjątkowych remontach samochodowych, ale także o tym, że czasem w życiu warto postawić wszystko na jedną kartę! Rafał i Grzegorz Collins jako nastolatkowie wyjechali za marzeniami do Wielkiej Brytanii. Zaczynali od zmywaka, a później pracowali na budowie, ale dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało im się stworzyć międzynarodową firmę zajmującą się tuningiem aut. Obecnie do ich warsztatów w Londynie, Katarze i Warszawie swoje auta oddają największe gwiazdy muzyki, sportu, filmu oraz arabscy szejkowie. Przerabiają najdroższe auta świata, oklejają helikoptery i prywatne odrzutowce. Będziemy świadkami niesamowitych motoryzacyjnych metamorfoz oraz podejrzymy, jak Polacy prowadzą swój rodzinny, międzynarodowy biznes.
ITVN Extra:
„TROPICIELKI RODZINNYCH HISTORII”
TROPICIELKI RODZINNYCH HISTORII Źródło: materiały prasowe
program, Polska, rok produkcji: 2018
Premiera: 5 lipca, godz. 18:00 (CEST/CDT)
Drzewo genologiczne może kryć wiele tajemnic. Przekonują się o tym bohaterowie programu, w którym dwie genealożki, Kinga i Karolina, prowadzą firmę badającą rodzinne korzenie. Podróżując po Polsce poszukują przodków i historii osób, które są ciekawe swojej przeszłości. Przy pomocy archiwalnych dokumentów, pamiątek, wspomnień, listów, zdjęć oraz gazet odsłonią sekrety, które niekiedy zmienią życie klientów! Z jakimi historiami się zmierzą? Jakie rodzinne tajemnice odkryją Sonia Bohosiewicz i Katarzyna Pakosińska?
„OBCY WEWNĄTRZ NAS”
OBCY WEWNĄTRZ NAS Źródło: materiały prasowe
program, USA, rok produkcji: 2013
Premiera: 7 lipca, godz. 17:10 (CEST/CDT)
Zabójcze organizmy, które zamieszkały w swoich niczego niepodejrzewających gospodarzach... Walka na śmierć i życie między nowoczesną medycyną a ewolucją - to wszystko zobaczysz w "Obcych wewnątrz nas".
Dziesięcioletni chłopiec w tajemniczy sposób osiąga wysoką gorączkę po kąpieli w ciepłym jeziorze ze słodką wodą. 11-miesięczny chłopiec staje się ospały i nie reaguje, a skany mózgu pokazują, że coś metodycznie niszczy jego mózg. Grupa studentów medycyny wraca z ferii wiosennych na wyspy i wszyscy mają straszne bóle głowy i objawy podobne do zapalenia opon mózgowych. Rodzina i przyjaciele są zszokowani i zmartwieni. Lekarze ścigają się, aby odkryć tajemnice, zanim będzie za późno. Co łączy te wszystkie przypadki? Przyczyną tych tajemniczych chorób nie są wirusy ani bakterie, ale skradające się, przebiegłe stworzenia!
JAK DZIAŁA WSZECHŚWIAT? 4
JAK DZIAŁA WSZECHŚWIAT Źródło: materiały prasowe
program, USA, rok produkcji: 2015
Premiera: 6 lipca, godz. 20:45 (CEST/CDT)
Z czego składa się wszechświat? Jak jest zbudowany? I na jakich zasadach tak naprawdę się opiera? Serial dokumentalny Jak działa wszechświat? wprowadzi cię w mechanizmy funkcjonowania naszej planety, Układu Słonecznego, galaktyk i całego wszechświata. Wraz z wiodącymi ekspertami zbadasz, skąd się wzięły oceany pokrywające Ziemię i poznasz niewiarygodną historię kryjącą się za materiałami, z których zbudowany jest twój samochód.
Pozostałe wiadomości