UKRYTA PRAWDA

UKRYTA PRAWDA
Program, Polska, rok produkcji: 2019
Istnieją wydarzenia zmieniające życie w ciągu sekundy. Jesienny sezon „Ukrytej prawdy” to kolejne ekstremalne emocje i sytuacje, które przeżyją bohaterowie serialu. W tej produkcji każdy dzień pisze nowy scenariusz i daje jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia… Zapraszamy na nowe odcinki „Ukrytej prawdy” do ITVN już we wrześniu, od poniedziałku do piątku o 12:30 (CET - Berlin, Paryż, 13:15 (CST - Chicago), 14:15 (EST - Nowy Jork, Toronto)!
UKRYTA PRAWDA
Poznamy między innymi historię Jadwigi i Czesława, obchodzących 45. rocznicę ślubu. Na uroczystym obiedzie odwiedza ich dawno niewidziana córka, zakonnica Helena, rzadko opuszczająca klasztor w celach prywatnych. Podczas przyjęcia siostra zakonna zaczyna rodzić, a na świat przychodzi jej synek; 36-latka nie chce jednak zdradzić, kto jest ojcem dziecka. Podejrzenia padają na młodego księdza, który spowiada siostry zakonne…
W jednym z odcinków poznamy historię Eweliny wychowującej dwie nastoletnie córki. Jej partner Damian wkrótce ma wyjść na wolność po odsiedzeniu wyroku za liczne kradzieże. Kobieta liczy, że uda mu się znaleźć uczciwą pracę. Ten proponuje jednak sprzedaż ich wspólnego mieszkania i poszukanie czegoś mniejszego. Ewelina nie wyobraża sobie życia w kawalerce z dwójką dzieci. Dodatkowo Damian zastawia w lombardzie naszyjnik i bransoletkę po babci. Na jaw wychodzą także kolejne tajemnice mężczyzny.
Wśród bohaterów znajdzie się również Marta, która od chorego na białaczkę ojca dowiaduje się o istnieniu swojej przyrodniej siostry. Mężczyzna tłumaczy, że dowiedział się o dziecku dopiero kilka lat po jego narodzinach. Marta szybko nawiązuje więź z Pauliną, z którą wspólnie opiekują się ojcem. W trakcie jego choroby okazuje się, że mężczyzna spisał już testament. Sporą część zapisał jednak Paulinie….
Pozostałe wiadomości