TAJEMNICE MIŁOŚCI

TAJEMNICE MIŁOŚCI
TAJEMNICE MIŁOŚCI

EMISJA w ITVN: poniedziałek – piątek, godz. 17:30 (CET), 17:20 (CST), 18:20 (EST).

Miłość to piękne i wielowymiarowe uczucie, które może pojawić się w różnych momentach życia. Doświadczą tego bohaterowie nowego serialu codziennego „Tajemnice miłości”. Każdy odcinek to zupełnie nowa historia w klimacie komedii romantycznej, widziana oczami głównego narratora epizodu. Motyle w brzuchu, namiętność, płomienne romanse, sercowe rozterki i wiele emocji – to wszystko czeka na widzów już tej jesieni!

TAJEMNICE MIŁOŚCI
TAJEMNICE MIŁOŚCI
Źródło: TVN

TAJEMNICE MIŁOŚCI

Miłość to jedno z najważniejszych uczuć w życiu każdego człowieka. Może przytrafić się każdemu, niezależnie od okoliczności, etapu życia czy wieku. Czasami rodzi się przez całe lata, innym razem zaskakuje wybuchem nagłej namiętności. Dodaje skrzydeł, ale czasami też je podcina. Nierzadko też przewraca nasz świat do góry nogami i zmusza do trudnych wyborów. I naturalnie ma swoje tajemnice!

Taka właśnie jest miłość, która spotyka bohaterów nowego serialu codziennego „Tajemnice miłości”. Wśród nich spotykamy małżeństwa, ale i pary będące w nieformalnych związkach, kochanków, jak i singli, których od zakochania dzieli jeden krok. Są autentyczni i pragną podążać za swoim uczuciem na przekór wszystkim i wszystkiemu. A wszystko to dla miłości! W końcu nie ma nic bardziej ekscytującego niż motyle w brzuchu.

Każda historia ma także drugie dno – tytułową tajemnicę, czyli zwrot akcji, który wychodzi na koniec odcinka i odmienia życie wszystkich par. Finały są więc różne – raz bohaterowie osiągają pełnię szczęścia, inni z kolei muszą jeszcze chwilę na nie zaczekać. Wiedzą jednak, że jest ono na wyciągnięcie ręki!

Za produkcję "Tajemnic miłości" odpowiada Constantin Entertainment Polska. Zdjęcia rozpoczęły się na początku lipca w Warszawie i Krakowie.

Serial można również śledzić na platformie Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN