SUPERWIZJER

Superwizjer
Superwizjer

EMISJA: piątki - godz. 22.35 (CET), niedziele - godz. 22.45 (CDT), 23.45 (EDT).

Najczęściej nagradzany program reporterski w Polsce powraca z nowym sezonem. Tematy i historie, które na pewno odbiją się dużym echem, przedstawi widzom dotychczasowy redaktor naczelny „Superwizjera” i laureat wielu prestiżowych nagród – Jarosław Jabrzyk. Dziennikarze „Superwizjera” są bezkompromisowi, dociekliwi i mają odwagę podejmować najtrudniejsze tematy. Opowiadają swoim widzom historie, które przejmują, poruszają, ale także oburzają i bulwersują.

To z „Superwizjera” widzowie po raz pierwszy dowiedzieli się o tym, że Tomasz Komenda jest niewinny, poznali kulisy działania polskich neonazistów, a także odkryli, że na ich stołach podawana jest toksyczna wołowina! Reportaże „Superwizjera” wskazują na zagrożenia, stawiają trudne pytania, ale także szukają rozwiązań i odpowiedzi. Cel, który przyświeca pracy zespołu jest jeden – jak najbardziej pełny obraz otaczającej nas rzeczywistości.

W nowym sezonie „Superwizjer” będzie wracał do Ukrainy i dokumentował brutalną agresję Rosji. Ale reporterzy wrócą także do tematyki i spraw, jakimi skutecznie zajmowali się do tej pory. Pokażą nadużycia w służbach specjalnych i organach ścigania, będą docierać do ludzi, którzy stali się ofiarami przestępców w białych kołnierzykach, a także wejdą z kamerą do pilnie strzeżonych baz Legii Cudzoziemskiej.

Autor: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN