Premiera "Listów do M. 4" już 1 lutego

LISTY DO M
LISTY DO M

Premiera „Listów do M. 4” już 1 lutego na player.pl w pakiecie TVN International!

Prawdziwa niespodzianka dla widzów, którzy kochają polskie produkcje! Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez miliony fanów „Listy do M. 4” będę dostępne również dla Polaków mieszkających za granicą. Film zadebiutuje na Playerze, w pakiecie TVN International, już 1 lutego!

LISTY DO M
LISTY DO M
Źródło: TVN

LISTY DO M

LISTY DO M
LISTY DO M
Źródło: TVN

LISTY DO M

LISTY DO M
LISTY DO M
Źródło: TVN

LISTY DO M

„Listy do M. 4” to dalsze losy ulubionych bohaterów, które tradycyjnie splatają się tuż przed Bożym Narodzeniem. Okres przedświąteczny przyniesie kolejne zawirowania w życiu Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy „Rudolfowi” uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie megahitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nową odkryją magię świąt!

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Na ekran powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Weronika Wachowska, Mateusz Winek oraz Michał Zieliński. Do obsady zaproszono również plejadę nowych gwiazd m.in.: Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha czy Eryk Lubos. Producentem filmu jest TVN Grupa Discovery.

Film zasili ofertę pakietu „TVN International”, co oznacza, że subskrybenci automatycznie otrzymają dostępu do tytułu.

Polacy, mieszkający za granicą, będą mogli skorzystać również ze specjalnej promocji pakietu – 50% taniej przez w pierwsze 2 miesiące. Oferta będzie obowiązywać do końca lutego. Zapraszamy na www.player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

TOP MODEL

TOP MODEL

SZADŹ 3

SZADŹ 3

PATI

PATI

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

DETEKTYWI

DETEKTYWI

DZIEŃ DOBRY TVN

DZIEŃ DOBRY TVN