BOSKA EMILIE

BOSKA EMILIE
Do czego może być zdolna znużona swoją drugą połówką arystokratka? Czy łatwo przyjdzie jej zdrada i jakie pociągnie to za sobą konsekwencje? Bohaterka francuskiego melodramatu „Boska Emilie” staje dokładnie przed takimi dylematami. Aby przekonać się, jak wybrnie ze swoich miłosnych potyczek, zachęcamy do włączenia ITVN w czwartek 10 września o godzinie 23.20 (CDT – Chicago) i 00.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto) i w sobotę 12 września o godzinie 21.15 (CET – Berlin, Paryż).
Tytułowa postać filmu „Boska Emilie” to 26-letnia Emilie du Châtelet – piękna, inteligentna i przy tym bardzo porywcza markiza. Znudzona dotychczasowym partnerem zaczyna szukać przygód pozamałżeńskich. Z jakim rezultatem? Czy z wzajemnością ulokuje ponownie uczucia? Czy prawda o jej romansie wyjdzie na jaw?
BOSKA EMILIE EUROPE IMAGE (c) Charlotte Schousboe - France 2
Dzięki księżnej Saint-Pierre wyzwolona arystokratka poznaje Woltera, z którym prowadzi korespondencyjny romans. Po pewnym czasie mężczyzna czuje się zobowiązany do skorzystania z gościnności uroczej Emilie i przyjeżdża do Paryża. Schronienie znajduje w jej pałacu w Lotaryngii. Młoda dama spędza coraz więcej czasu z niedawno poznanym adoratorem, w którym zaczyna się stopniowo zakochiwać… Zapraszamy do ITVN!
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA
Pozostałe wiadomości